Eşya Depolama

Eşya Depolama

Nakliye sektöründe İstanbul’un en çok tercih edilen firmalarından olan Kuzenler Kiralık Asansör, evden eve taşımacılık, askılı tekstil taşımacılığı gibi yüksek müşteri memnuniyetiyle sağladığı hizmetlerden bir diğeri ise eşyalarınızın güvenle saklanmasıdır. Eşya depolama olarak adlandırılan bu hizmette, farklı nedenlerden dolayı atamadığınız eşyalarınızın yüksek güvenlikli depolarımızda korunmasını sağlıyoruz. Birçok nakliyat firmasının düzgünce yapmakta zorlandığı eşya depolama hizmetini, en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu sene 11. Yılını kutlayan firmamız, yılların tecrübesiyle taşımacılık ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde hizmet sunarak nakliye sektörünün tanınan isimlerinden birisi haline gelmiştir.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya depolama, titizlikle yapılması gereken mühim bir iştir. Bizlere eşyalarını emanet eden müşterilerimize en iyi şekilde cevap verebilmek adına eşya depolama hizmetinde karşılaşılabilecek her türlü soruna karşı yüksek önemler almaktayız. Aşağıda, size sunduğumuz eşya depolama hizmetinin nasıl gerçekleştiğine kısaca değinmek istedik.

1-) Nakliye: Eşyalarınızı saklamak üzere götüreceğimiz depoya, Kuzenler Kiralık Asansör olarak bizzat nakliyesini sağlamaktayız. 50 metreye kadar ulaşabilen mobil asansör servisimiz sayesinde, saklamak istediğiniz eşyalarda en ufak hasar gelmeden depoya kadar teslim edilmesini sağlıyoruz.

2-) Yüksek Güvenlik: Sizlerin kısa veya uzun vadeli olarak bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı yüksek güvenlikli depolarda tutmaktayız. Eşyalarınızın tek bir parçasının bile kaybolması, firmamızın kabul edemeyeceği bir hatadır. Kamera sistemleri ve işinde uzman güvenlik çalışanlarımızın yanı sıra, eşyalarınızın koyulacağı alanların her birinde son teknoloji alarm sistemleri bulunmaktadır. Her köşede bulunan kameraları dikkatle izleyen ve saat başı devriye gezen güvenlik personellerimiz, eşyalarınızın en iyi şekilde korunması için çalışıyorlar.

3-) Temizlik: Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, ofis araç gereçleriniz gibi birçok parçanın saklanacağı bu özel korunaklı depoların belirli periyotlarla temizlik işlemleri yapılmaktadır. Profesyonel temizlik ekibimiz depoların düzenle havalandırılmasını ve en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede Kuzenler Kiralık Asansör firmamıza teslim ettiğiniz eşyaların ya da eşya kutularının hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz.

4-) Havalandırma Sistemi: Özellikle yaz aylarında bir yerde uzun süreli kalan eşyalar, yüksek sıcaklıktan dolayı çürüme ya da renk solması yaşamaktadır. Bu gibi problemlerin kesinlikle gerçekleşmemesi için eşya saklama depolarımızda özel havalandırma sistemi bulunur. İçerinin sıcaklık ve soğukluk derecesini dengeleyen bu sistem sayesinde uzun vadede bizlere emanet ettiğiniz eşyaların hasar görmesi engellenmektedir.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNİN AVANTAJLARI

1-) Uygun Maliyet: Eşya depolama hizmeti; üniversite tatillerinde memleketlerine giden öğrencilerin ve ofislerini kısa süreliğine kapatan iş sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bir hizmettir. Bunun nedeni, depoların ev ve ofis kirası ödemekten çok daha ucuz olmasıdır. Yüksek güvenlikli eşya depolarımız, bir süreliğine ihtiyacınızın olmayacağı her türlü mobilya ve eşyanın saklanması için sizlere hizmet vermektedir.

2-) Güvenli Depolar: Özellikle beş ay gibi uzun süreli olarak mevcut ev ya da ofisinizden uzak kalacaksanız, hırsızlık sorunlarına karşı endişelenmesine gerek yok. Eşya depolama hizmeti kapsamında sizlere sunduğumuz depolarda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Müşterilerine en uygun fiyatlarla en yüksek kalitede hizmet sağlamayı kendisine ilke edinen firmamız, eşya depolama servisine teslim edeceğiniz eşyalarınızın özenle saklanması için çalışmaktadır. Hem daha ucuz maliyetli hem de daha güvenli olan bu depolara götürülmek üzere eşyalarınızı bizzat adresinizden teslim alıyoruz. Kuzenler Asansör Kiralama depolama güvencesi, sektördeki en konforlu eşya depolama hizmetini sizin için sağlamaktadır.

16 Mayıs 2021
228 kez görüntülendi
Etiketler:
Call Now Button+90 532 622 97 66