Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Kuzenler Kiralık Asansör, stresli ve yorucu taşınma işlemlerini sizin için en kolay hale getirecek hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizde, taşınmanın yükünü sizlerden alarak profesyonel ekibimize aktarmaktayız. Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat sürecinizde İstanbul’un 39 ilçesine uygun fiyatlardan ulaşım sağlıyoruz. Mobilyalarınızın paketlenmesi ve monte işlemleri ile başlayarak, yeni adresinizde ki evinize yerleştirilmesine kadar alanında uzman ustalarımız bizzat ilgilenmektedir. Kuzenler Kiralık Asansör aynı zamanda farklı bir şehre yerleşme sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz hızlı ve güvenilir nakliyat firmasıdır. Müşterilerimiz için maddi manevi değeri olan her türlü eşyayı titizlikle araçlarımıza yerleştirerek, nakliye süreci boyunca güvenle taşınmasını sağlamaktayız. Kısa veya uzun mesafede, taşınmanın zorluğunu size hissettirmeden eşyalarınızın adresten ambalajlanarak alınıp, yeni evinize monte edilmesi tarafımızca gerçekleşmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Pahalı mı?

Kuzenler Kiralık Asansör firmamız bünyesinde uyguladığımız fiyat listesi, Türkiye’deki bütün firmalardan daha uygundur. İstanbul içerisinde eşyaları görmeden ucuz fiyat veren firmaların aksine, incelemeler ve planlamaların ardından talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda bütçenize en uygun olan fiyat listelerini oluşturuyoruz.  Yıllardır minimum fiyat maksimum kalite standartlarıyla çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Nakliyat firmalarının sunduğu fiyat listesinde etkili olan birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar; eşyaların kaçıncı kattan alınacağı, ne kadar uzak mesafe nakliyesinin gerçekleşeceği, mobilyaların büyüklüğü, ev eşyaların ne kadar fazla olduğu, bu eşyaların kaçıncı kata taşınacağı ve geleneksel yöntemle mi mobil asansörle mi çıkarılacağı gibi birçok kriterden oluşmaktadır. Mobil asansörlü taşımacılıkta daha az işgücü ve personel ihtiyacı duyulacağı için taşınma süreciniz adına; geleneksel yönteme göre çok daha az maliyetli olacaktır. Asansörlerimiz 50 metre yüksekliğe ve binaların 25. Katına kadar rahatlıkla ulaşabilme kapasitesine sahiptir.

Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan bir diğer faktör ise taşınacak evin kaç artı bir olduğudur. Bazı nakliyat firmaları eşya yoğunluğunu görmeden evinizim kaç oda bir salon olduğuna göre size fiyat vermektedir. Hiçbir eşyanızı göremeden verdikleri bu fiyat sizin için her ne kadar ucuz görülse de, daha sonrasında problem oluşturacaktır. Örneğin tam taşınacağınız gün bu eşyalar çok fazla bahanesini öne sürerek ücreti arttırabilirler veya piyano, antika vazo gibi daha dikkatle taşınması gereken eşyalar için ekstra ücret talep edebilirler. Bu durumda sizde işlerinizin aksamaması adına mecburen kabul etmek zorunda kalırsınız.

Kuzenler Kiralık Asansör olarak böyle bir problemle kesinlikle karşılaşmamanız için sizlere taşınma öncesinde ekspertiz denetimi sağlamaktayız. Profesyonel kadromuz aracılığıyla yapılan bu incelemelerde eşyaların nasıl taşınacağı, kaç paket ambalaj gerekeceği, hangi kapasitede asansöre ihtiyaç duyulacağı gibi bütün faktörler göz önüne alınarak sizin için en uygun fiyat listesi çıkarılır. Bu sayede taşınacağınız gün hiçbir sorun oluşmadan bütün nakliye işlemleriniz firmamız tarafından rahatlıkla gerçekleşmektedir.

FİYAT TALEP FORMU

16 Mayıs 2021
220 kez görüntülendi
Call Now Button+90 532 622 97 66