Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kuzenler Asansör Kiralama ailesi olarak, 2010 yılından bu yana nakliyat sektöründe en kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini kendilerine ilke edinmiş profesyonel ekibimiz, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz mobil asansörlerimiz 400 kg yük kaldırma kapasitesine ve yüksek binaların 25. Katına kadar ulaşabilecek raylı sistemlere sahiptir. Son teknolojik sistemlere sahip olan mobil asansörlerimiz aracılığıyla verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde; İstanbul’un en çok tercih edilen nakliye firması olmanın haklı gurunu taşıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kuzenler Kiralık Asansör olarak, müşterilerimize en kaliteli, konforlu ve güvenli taşımacılık hizmetlerinin garantisini veriyoruz. İstanbul’un 39 ilçesinden Türkiye’nin 81 iline kadar sektörde öncü firma olmakla kalmayıp kendimizi geliştirerek uluslararası nakliyat sektöründe de ismimizi altın harflerle kazımış bulunmaktayız. Ekspertiz, söküm, ambalajlama, taşıma ve monte olmak üzere beş farklı aşamadan oluşan nakliye süreçlerinin her birini özenle ilerleten firmamızın uzman ekibi; eşyalarınızın en ufak bir çizik dahi almaması adına titizlikle çalışmaktadır.

Müşterilerimize özenle hizmet verdiğimiz alanlar ise kısaca şu şekildedir:

Evden Eve Nakliyat: Şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve uluslararası nakliyat olmak üzere üç farklı alanda; son model yük asansörlerimiz ve profesyonel çalışma kadromuz sayesinde taşınma sürecinizin her aşamasıyla bizzat ilgilenilmektedir.

Arşiv Taşımacılığı: Bu hizmetimizde gizlilik ilkesini temel alarak, hastane, ofis gibi alanlarda saklanması gereken evrak ve dosyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı: Firmamızın bünyesinde tekstil firmalarına hizmet verebilmek adına özel olarak askı sistemiyle tasarlanmış nakliye araçları bulunmaktadır. Bu alanda deneyim sahibi olan ekibimiz, taşınacak ürünleri askılara tek tek yerleştirerek kırışmadan adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat: Firmamızın bünyesinde yer alan son model mobil asansörleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Eşya Depolama: Kullanılmayan mobilyalarınızın temiz alanlara nakliyesi gerçekleştirilen depolama hizmetinde; kısa vadeli veya uzun vadeli olması fark etmeden, en uygun fiyatlarla eşyalarınızın güvenle saklanılması sağlanmaktadır.

Hastane Taşımacılığı: Maliyeti yüksek olan sağlık ekipmanlarının hasarsız taşınması için ekibimiz özel programlar hazırlayarak, hastane taşımacılığı işlemlerini bir gün içerisinde tamamlamaktadır.

Ofis Taşımacılığı: Cam masalar, koltuklar gibi ofis malzemelerinizin her birinin titizlikle taşınması için hizmet vermekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılığı: Bu hizmete özel olarak kullandığımız dar kapsamlı nakliye araçlarımız sayesinde uzun süre beklemenize gerek kalmadan mobilya ve beyaz eşyalarınızın iki iş günü içinde Türkiye’nin 81 iline ulaşımını sağlamaktayız.

Piyano Taşımacılığı: Özel ekipmanlar ve kayışlar aracılığıyla sürdürülen profesyonel piyona taşımacılığı hizmetinde; enstrümanların ne denli hassasiyetle taşınması gerektiğinin bilincinde olan uzman kadromuz titizlikle çalışmaktadır.

Sigortalı Nakliyat: Nakliye işlemlerinde olası risklere karşı önlem almak amacıyla yapılan sigortalı nakliyat sürecini, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çeşitli teminat seçenekleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Villa Taşımacılığı: Eşya kapasitesinin fazla olduğu villalarda, her bir mobilyanın özenle paketlenmesini sağlayarak ekibimizin oluşturduğu programlar sayesinde 1 gün içerisinde villa taşımacılığı hizmetini tamamlamaktayız.

Kuzenler Kiralık Asansör

Taşımacılığın her alanında sayısız deneyime sahip firmamız, en uygun fiyatlarla en yüksek kalitede hizmetleri sağlayabilmek adına özenle çalışmaktadır. Nakliyat sektöründeki 11. Yılımızda kendimizi her alanda geliştirerek, diğer firmaların örnek aldığı bir şirket haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin taşınma aşamalarını en kolay ve rahat şekilde gerçekleştirebilmek için; ekspertiz, söküm, ambalajlama, nakliye ve monte aşamalarıyla firmamız bizzat ilgilenmektedir. Kuzenler Kiralık Asansör olarak sadece İstanbul’un değil, bütün Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olabilmek adına müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, her alanda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Call Now Button+90 532 622 97 66