Misyonumuz

Anasayfa » Misyonumuz

Türkiye’nin her iline en kaliteli şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirmeyi başaran firmamız, çeşitli araç ve asansör kapasiteleri sayesinde nakliye sektörüne hız kazandırmıştır. Müşterilerimiz ihtiyaç ve taleplerine en doğru şekilde yanıt vererek; kusursuz, güvenilir ve planlı bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde gerekebilecek tüm teknolojik ekipmanları bünyesinde barındıran firmamız, kalite standartlarımızdan ödün vermeden en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Her ay düzenli olarak bakım ve onarımlarını gerçekleştirdiğimiz mobil asansörler aracılığıyla binaların 25. Katına kadar güvenle taşımacılık yapabiliyoruz.

Firmamızın bünyesinde yer alan onlarca mobil asansörün yanı sıra askılı tekstil taşımacılığında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış nakliye araçlarımız, parça eşya taşımacılığını en kısa sürede gerçekleştirebilmek adına kullandığımız servislerimiz, çeşitli ebatlara uygun ambalajlarımız ve eşyalarınızın yüksek güvenlikle saklanması için hizmete sunduğumuz eşya depolarımız bulunmaktadır. Nakliyat sektörünün de dışına çıkarak, müşteri taleplerinin yoğun olduğu her alanda en kusursuz hizmeti sağlayabilmek firmamızın temel hedefidir.

Nakliyat Aşamalarımız

1-) Ekspertiz İncelemeleri: Uzman ekibimiz tarafından yapılan bu keşifler sonucunda nakliyat sürecinin nasıl ilerleyebileceğine dair planlar oluşturulmaktadır.

2-) Söküm İşlemleri: Mobil asansörlerimizin dahi kapasitesini aşabilecek mobilyaların daha rahat taşınabilmesi adına söküm işlemleri ustalarımız tarafından gerçekleşmektedir.

3-) Ambalajlama: Eşyaların en ufak bir çizik dahi almaması için her bir noktasının paketlenmesini sağlamaktadır.

4-) Nakliyat Süreci: Taşınılacak mobilyaların en kısa sürede adrese teslimi gerçekleşmektedir.

5-) Monte Aşaması: Söküm aşaması gereken mobilyaların yeni evinizde tekrar kurulumu yapılmaktadır.

Kuzenler Kiralık Asansör kadrosu olarak, taşınma işlemlerinizi sizin için en kolay ve konforlu hale getirebilmek amacıyla beş aşamadan oluşan nakliye süreci ile çalışmaktayız. Sizlerin parmağını bile kıpırdatmasına gerek kalmadan, her bir aşamayla firmamızın profesyonel ekipleri bizzat ilgilenmektedir.

Asansörlerimiz

Kuzenler Kiralık Asansör olarak müşterilerimize hizmet verdiğimiz her bir asansör 2015 yılından sonra imal edilmiştir. Son teknolojik sistemlere sahip bu mobil asansörler, eski nesil asansörlere göre hem daha güvenli hem de daha kapasiteli taşıma işlemleri gerçekleştirmemize imkân tanımaktadır. Asansörlerimiz 300 kg ve 400 kg arasında olan yüklerin indirilme işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirken nakliye edilen eşyaların yüklendiği asansör kabinleri ise 3 metre genişliğe sahiptir. Etrafı demir parmaklıklarla çerçevelenmiş mobil asansörler, 30 metre 50 metre ve 70 metre olmak üzere 3 farklı ray sistemine ayrılır. En uzun ray sistemine sahip olan mobil asansörlerimiz aracılığıyla yüksek binaların 25. Katına kadar nakliyat işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Firmamızın bünyesinde bulunan yük asansörlerinin sistemsel özellikleri şu şekildedir:

Mobil Asansör Yük Kapasitesi: 400 kg kaldırma kapasitesi.

Mobil Asansör Yükseklik Kapasitesi: Binaların 25. Katına kadar uzanabilen 70 metrelik ray sistemi.

Mobil Asansörlerin Kabin Genişliği: 2,5 x 3 metre asansör kabini genişliği.

Mobil Asansörlerin Koruması: 360 derece demir parmaklıklarla çerçevelenmiş kafesli kabinler.

Mobil Asansörlerimizin Üretim Yılı: Mevcut asansörlerimizin en az kapasiteye sahip olanı 2016 yılında imal edilmiştir.

Kuzenler Asansör Kiralama

Nakliyat sektöründe yeni bir çağ başlatan firmamız, ihtiyaçlarınıza en uygun cevapları verebilmek adına birçok alanda farklı hizmet seçeneği sunmaktadır. Bıraktığımız olumlu intiba ile kalite standartlarımızdan ödün vermeden,  müşterilerimiz için en güvenilir nakliyat sürecini gerçekleştirebilmeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşabilmek ve sektörde adının kaliteyle anıldığı bir firma olabilmek için her sene kendimizi geliştirerek ilerliyoruz. Alanında uzman çalışma kadromuz, son teknolojik ekipmanlarımız, donanımlı alt yapımız ve geleceğe yönelik planlarımız sayesinde müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu nakliyat firması olmaktan gurur duyarız. Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sağlayabilmek adına yıllardır çalışıyoruz ve hiç yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Call Now Button+90 532 622 97 66