Şehiriçi Nakliye Fiyatları

Şehiriçi Nakliye Fiyatları

Kuzenler Kiralık Asansör olarak İstanbul’un her bir semtine nakliye hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyat sürecinizde oluşabilecek fiyat farklılıkları etkileyen birçok neden bulunmaktadır. Müşterinin nakliye sigortası talep edip etmediği, taşıma işleminin yapılacağı adresin mevcut konuma olan uzaklığı, ambalajlama gerekip gerekmemesi gibi detayların yanı sıra mobilyaların nasıl taşınacağı, hangi asansörlerin kullanılacağı gibi faktörler de şehir içi nakliye fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır. Firmamız, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmek adına yılların deneyimiyle İstanbul’un 39 ilçesine müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermektedir.

Şehir İçi Nakliye Fiyatlarında Taşımacılık Türünün Etkisi

Burada fiyatların üzerinde etkisi olan ilk unsur nakliyatın hangi taşımacılık türüyle yapılacağının belirlenmesidir. Geleneksel taşımacılık, eşyaların merdivenlerden veya bina asansöründen personeller aracılığı ile indirilmesini kapsamaktadır. Bazı durumlarda apartman yöneticileri taşınırken binaya ait asansörlerin kullanılmasına onay vermez. Bunun nedeni yük asansörlerinin kapasitesine sahip olmayan bina asansörlerinin aşırı ağırlık altında çökme riski bulunmasıdır. Bina merdivenlerinin dar olması, taşınılacak gün bina asansörünün bozulma riski ve yönetici izni gibi sorunlar da geleneksel taşımacılığa talebi azaltmıştır.

Mobil asansörlü taşımacılıkta ise, yük asansörleri pencere veya balkon gibi eşyaların geçebileceği alanlara yaklaştırılır ve taşınma işlemleri çok rahat gerçekleşir. Asansörlü taşımacılıkta iş gücüne ihtiyaç az olacağı için geleneksel taşımacılığa göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Müşterilerimiz, hem daha ucuz hem de daha risksiz olmasından dolayı nakliye süreçlerinin mobil asansörler aracılığıyla gerçekleşmesini talep etmektedir. Firmamızın hizmete sunduğu mobil asansörler, ulaşılması zor olan yüksek binaların 25. Katına kadar güvenle taşımacılık işlemleri gerçekleştirmektedir.

Şehir İçi Nakliye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Geleneksel taşımacılık ve asansörlü taşımacılık tercihinin ardından nakliyat fiyatlarını etkiyen bir diğer faktör ise eşyaların yoğunluğudur. Nakliyat sektöründe profesyonelce çalışan her firma, taşınma öncesinde bir ekspertiz süreci gerçekleştirmektedir. Bazı firmalar evde kaç oda bulunduğuna göre size olası bir fiyat listesi vermektedir. Bu gibi durumlarda taşınılacak gün eşyaların yoğunluğunu gören firma, gerekli olmasa bile fiyatı arttırma talebinde bulunabilir.

Kuzenler Kiralık Asansör olarak taşınma sürecinde hem eşyaların yoğunluğuna ve nasıl taşınacağına karar verebilmek adına ekspertiz incelemeleri düzenlemekteyiz. Uzman ekibimizin gerçekleştirdiği bu incelemeler sonucu taşınılacak yerin uzaklığından ambalajlamada gerekecek paket sayısına kadar her detay göz önünde bulundurularak bir nakliye planı oluşturulur. Ekspertiz incelemelerinde dikkat edilecek bazı noktalar şu şekildedir:

1-) Eşya sayısı, ebatları ve ağırlıkları,

2-) Ambalajlama sürecinde kullanılacak malzemeler,

3-) Şehir içerisinde taşınılacak noktanın uzaklığı,

4-) Nakliyat sigortası talebi,

5-) Taşıma işlemleri yapılacak evin kaçıncı katta bulunduğu,

6-) Nakliye sürecinde kaç elemana ihtiyaç duyulacağı,

7-) Yeni eve eşyaların nasıl taşınacağı,

😎 Piyano tarzında özel taşımacılık gerektiren enstrümanın bulunup bulunmadığı gibi her bir faktör incelendikten sonra; nakliye sürecinde müşterilerimizin taleplerine uygun olarak yapılacak plan ve programlar, sizlere en az limitli fiyat listesini çıkarabilmemize olanak sağlamaktadır.

16 Mayıs 2021
234 kez görüntülendi
Call Now Button+90 532 622 97 66